Untitled Document
REZERVACE LIGA KONTAKT

AKTUALITY

 
 
14.4.2020 - Od 15.4.2020 zahájení letní sezóny.
 
7.4.2020 - Od 7.4.2020 jsou venkovní tenisové kurty opět otevřeny. Toalety a šatny zůstávají mimo provoz.
 
16.3.2020 - Z důvodu nařízení vlády ČR o zákazu volného pohybu lidí je přerušen provoz celého areálu do 6.4.2020.
 
13.3.2020 - S platností od 13.3.2020 do odvolání změna provozní doby - 8:00 - 20:00.
 
13.4.2019 -zahájení letní sezóny od 15.4.2019

POČASÍ
Jirčanská tenisová liga

 

registrace do Jirčanské tenisové ligy   aktuální výsledky

výsledky předchozího měsíce

Jirčanská tenisová liga je otevřená amatérská soutěž pro všechny zájemce o rekreační tenis, kteří nehrají pravidelnou tenisovou soutěž a mají zájem si zahrát s protihráči podobné úrovně. Základem této soutěže je hra v duchu fair-play a přátelská atmosféra.

Soutěž je pořádána tenisovým areálem OLTEN CZECH v Dolních Jirčanech a jejím garantem je vlastník areálu pan Jiří Olmer. Organizaci soutěže má na starosti Vladek Pavelka. Oba dále tvoří organizační výbor, který určuje pravidla soutěže a rozhoduje v případě sporných momentů.
Soutěž se hraje systémem skupin. Skupiny se sestavují pokud možno čtyřčlenné, vždy na jeden hrací = kalendářní měsíc. Během měsíce odehraje každý s každým jeden zápas na jeden set (po dohodě obou aktérů lze samozřejmě odehrát zápas i na více setů). Na konci měsíce postupují vítězové skupin o jednu skupinu výše, poslední ze skupin naopak sestupují o skupinu níže.

Bodování : Vítěz zápasu, pokud zvítězil rozdílem minimálně dvou gamů, získává 3 body. Při výhře v tie-breaku, nebo o jeden game (časový limit konce zápasu) získává vítěz pouze 2 body a 1 bod získává poražený. Při remíze (časový limit konce zápasu) získává každý hráč 1 bod. O konečném umístění v tabulce rozhodují následující kritéria, v pořadí dle důležitosti: počet bodů, vzájemný zápas, rozdíl vyhraných a prohraných setů (skóre setů), rozdíl vyhraných a prohraných gamů (skóre gamů), los. Výsledek zápasu nahlásí/zapíší účastníci ihned po skončení svého zápasu na recepci tenisového areálu OLTEN CZECH. Aktuální rozpis jednotlivých skupin s výsledky již odehraných zápasů je k nahlédnutí online zde na webových stránkách.

V případě zájmu o účast v lize nás neváhejte kontaktovat.

 

PARTNEŘI

 
MATCHPOINT
 AKCE

 
 
 
 

     
© 2020 :  OLTEN CZECH s.r.o.